O nás

Naše poslání a vize

V Očním Studiu Aleše Žejdla nabízíme komplexní služby v oblasti optiky více než 20 let. Protože jsme cítili, že děti by potřebovaly individuálnější přístup, rozhodli jsme se v roce 2011 rozšířit naše pole působnosti o specializované Dětské Optiky.
Dětské Optiky jsou součástí našich Očních Studií v Brně na Křenové 71 a Nádražní 10 a v Hodoníně na Štefánikově 1.

A v čem jsou jiné než běžné oční optiky?

Věnují se vám zde oční optici a optometristé, kteří jsou nejen odborníci, ale především lidé, kteří mají bohaté zkušenosti s dětmi. Většinou již mají děti vlastní a proto už ví, že ne vždy je nákup s dítětem růžovou procházkou.

V každé Dětské Optice Aleše Žejdla můžete vybírat z velkého množství dětských brýlí od různých dodavatelů. Najdete zde například brýle z Disney kolekce, téměř nezničitelné titanové Active Baby, Lookino, Inface, Roxy a další. Děti mohou využít malý nábytek, který zajistí to, aby se cítily dobře, mohly si pohodlně sednout, viděly na sebe do zrcadla a mohly si pohrát s hračkami, které jsou jim plně k dispozici. Poradenství a doplňky k dětským brýlím jako jsou například okluzory, či brzdičky a šňůrky jsou u nás samozřejmostí.

Vysoká kvalita, kterou v Očním Studiu Aleše Žejdla poskytujeme, je samozřejmostí i pro Dětskou Optiku. Dlouhodobé vztahy postavené na vaší důvěře jsou pro nás důležité. Představují vizitku kvalitní práce naší optiky.


1. Dětské prostředí
Představte si, že byste vešli do místnosti plné velikého nábytku, ze židle byste nedosáhli na zem, do zrcadla byste na sebe neviděli, protože by bylo příliš vysoko. Jak byste se cítili? Moc dobře asi ne. Proto jsme v našich Dětských Optikách Aleše Žejdla vytvořili dětské koutky s hračkami a vybavili je dětským nábytkem, zrcadla jsme umístili nízko, aby na sebe děti dobře viděly. Je to tedy prostředí, ve kterém se děti cítí dobře a přirozeně, více se uvolní a snadněji si vyberou ty pravé brýle.

2. Profesionální tým
V každé naší pobočce vás obslouží pouze vyškolení, empatičtí a patřičně vzdělaní optici a optometristé. I mezi námi jsou rodiče dětí, které potřebují brýle, víme pro to, jaké to je.

3. Velký výběr
Díky naší velikosti jsme schopni zachovávat velké množství zboží na všech pobočkách tak, aby si vaše dítě mohlo vybrat přesně ty pravé brýle. Při výběru brýlí samozřejmě hodnotíme i vhodnou velikost a typ obruby. Stejně tak i dioptrické brýlové čočky vybíráme s ohledem na dioptrie, aby ve zvolených brýlích vypadaly dobře a vyšší dioptrie se případně co nejvíce „schovaly“.

4. Aktuální zboží
Zboží vždy vybíráme z aktuálních kolekcí, nechceme vám nabízet staré zboží z loňské sezóny. Díky tomu, že se na trhu orientujeme, přesně víme co je zrovna „in“ a právě to vám pak nabízíme.

5. Pojištění proti rozbití a odcizení
Všichni víme, že většina dětí si s křehkostí brýlí nedělá moc velkou hlavu. V našich pobočkách vám nabízíme možnost pojistit si brýle proti rozbití či odcizení. O podmínkách se, prosím, informujte na našich pobočkách Dětské Optiky Aleše Žejdla.

6. Jsme vám blízko
V současnosti máme 4 pobočky v Brně a 1 v Hodoníně, všechny dobře dostupné MHD. Jejich adresy najdete v sekci kontakty.

7. Máme parkování
Pokud dáváte přednost cestování autem víte, jak problematické je někdy parkování v centru města. My jsme pro vás vyhradili na některých našich pobočkách parkovací místa (jsou to pobočky v Brně na Veveří 111, Moravském nám. 14 a Křenové 71).

8. Široký sortiment okluzorů a jiných doplňků k brýlím
U nás můžete zakoupit různé typy náplasťových okluzorů i textilní okluzory. Brzdičky na straničky za uši, sportovní pásky na brýle a jiné doplňky. Navíc vám odborně poradíme, kterou velikost či typ zvolit.

9. Všechny cenové kategorie
Snažíme se držet ceny nízko, víme totiž, že pořízení brýlí může být finančně náročné, proto si u nás můžete vybrat ze všech cenových kategorií, nebo si pořídit brýle na splátky.

10. Záruka
Ke každé zakázce uzavřené u nás vám automaticky dáváme záruku 6 měsíců na služby a brýlové čočky. Na brýlovou obrubu pak 2 roky.